Başvur »
Whatsapp »

Hemen Ara0312 230 12 13

AdresimizG.M.K. Bulvarı 18/7 Kızılay Çankaya/ANKARA

Erdoğan Arıkan İle Diksiyon Eğitimi

Erdoğan Arıkan İle Diksiyon Eğitimi

Erdoğan Arıkan İle Diksiyon Eğitimi Farkı

Etkili konuşma ve diksiyondenildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Erdoğan Arıkan, 25 yıldan bu yana yaptığı ve yapmaya devam ettiği TRT Spor Spikerliği kariyerinin yanında 15 yıldır da eğitmen kimliği ile TRT'de diksiyon eğitmenliği yapmaktadır. Erdoğan Arıkan, iletişim becerileri ve diksiyon eğitiminin yanında topluluk önünde konuşma, hitabet ve yaşam koçluğu konularında düzenlediği pek çok seminer ve panel ile iletişim becerileri ve diksiyon konusundaki bilgi birikimlerini katılımcılarla paylaşmaktadır.

Etkili konuşmanın tüm inceliklerini öğrenmek isteyenler ve kariyerlerine bu alanda devam etmek isteyen kişiler için, Tecrübe Eğitim Kurumu ve Erdoğan Arıkan iş birliği ile gerçekleştirilen "Erdoğan Arıkan ile Diksiyon ve Etkili Konuşma Eğitimi" tam kapsamlı bir sunuculuk kursu niteliğindedir. Bu kurs sayesinde siz de etkili iletişim tekniklerini öğrenecek, topluluk önünde kendinizi daha iyi ifade edebilecek, konuşmalarınızla daha çok kişiyi etkileyebileceksiniz.

Erdoğan Arıkan farkı ile alacağınız diksiyon eğitimi ile;


  • — Temel diksiyon kuralları,
  • — Sesin doğru kullanımı,
  • — Jest ve mimiklerin doğru kullanımı,
  • — Beden dilinin kullanı,
  • — Vurgu ve tonlamaların kullanımı,
  • — Etkileme sanatı,
  • — Telaffuz bozukluklarının düzeltilmesi,
  • — Telaffuz bozukluklarının düzeltilmesi,
  • — Okuma egzersizleri,
  • — Cümle vurgusu gibi öğreneceğiniz detaylı teknikler sayesinde iletişim kalitenizi arttıracaksınız.

Eğitimin içeriği, eğiticinin bilgisi ve eğitim sonunda alacağınız sertifika, bir eğitime katılmadan önce dikkat etmeniz gereken en önemli detaylardır. Tecrübe Eğitim Kurumları bünyesinde yer alan "Erdoğan Arıkan ile Diksiyon Kursu", online katılım sağlayacağınız ve alacağınız eğitim sonunda elde edeceğiniz uluslararası geçerliliğe sahip sertifika ile özgeçmişinizin kalitesini artıracaksınız. Erdoğan Arıkan'ın eğitim ve kariyer hayatı boyunca elde ettiği bilgi birikimini aktardığı bu kurs ile iletişime dair öğreneceğiniz detaylı bilgiler sayesinde, insanlarla daha doğru ve etkili iletişim kuracaksınız.


#

Eğitmenlerimiz - Erdoğan Arıkan

Doğru ve etkili konuşma denildiği zaman akla gelen isimlerin ilk sıralarında yer alan ünlü spor spikeri Erdoğan Arıkan, 1963 yılında Sakarya’da dünyaya gelmiştir. Geçmişten bugüne devam eden başarılı kariyerinin yanı sıra diksiyon ve hitabıyla da izleyicilerinin büyük beğenisini kazanan spiker, eğitim hayatı boyunca elde ettiği bilgi birikimi ve örnek kişiliğiyle akıllara kazınmayı başarmıştır.

20 yılı aşkın iş tecrübesinin yanına, 10 yılı aşkın eğitmen kimliğini de gururla ekleyen Arıkan; düzenlediği pek çok seminer ve panel ile iletişim becerileri ve diksiyon konularındaki değerli bilgilerini katılımcılarla paylaşmıştır.